خانه / آموزش سئو / آموزش افزونه سئو all in one seo

آموزش افزونه سئو all in one seo

قسمت اول آموزش افزونه سئو all in one seo

در مقالات قبلی بخش آموزش سئو به بهینه سازی سایت توسط افزونه سئو وردپرس در سه قسمت پرداختیم در این مطلب در مورد افزونه محبوب ال این وان سئو صحبت خواهیم کرد و تنظیمات مربوط به آن را به طور کامل شرح خواهیم داد.

برای کار با افزونه all in one seo ابتدا باید آن را از مخزن پلاگین های وردپرسی خود و یا به طور مستقیم از سایت سازنده دانلود کنید بعد از دریافت و فعال سازی یک گزینه به اسم خود افزونه در نوار منوی سایت وردپرسی شما ایجاد خواهد که اگر روی آن کلیک کنید وارد محیطی شبیه به عکس زیر خواهید شد.

آموزش سئو all in one seo

دقت داشته باشید از افزونه های دیگر سئو تا حد ممکن استفاده نکنید چون فقط کارشناسان سئو و بهینه سازی سایت هستند که می توانند تشخیص دهند که این افزونه ها با هم تداخل دارند یا مکمل یکدیگر هستند همانطور که مشاهده می کنید افزونه سئو وردپرس نیز نصب می باشد که هشدار داده رد پای all in one seo  مشاهده شده است .به هرحال فعلا ما گزینه general settings  را بررسی می کنیم که بخش مهم این افزونه سئو سایت هستند.

تنظیمات افزونه all in one seo :

اولین گزینه در مورد کمک به این افزونه بهینه سازی سایت می باشد I enjoy this plugin

که تیک زدن آن به معنای کمک به پلاگین سئو می باشد.

plugin status: این گزینه مربوط به فعال سازی یا غیر فعال سازی پلاگین می باشد.

Canonical URLs : در وردپرس آدرس های زیادی برای یک صفحه وجود دارد برای جلوگیری از دابلیکیت شدن مطالب و جلوگیری از جریمه شدن توسط گوگل حتما این تیک را بزنید.
home title : یکی از عوامل مهمی که در مقاله سئو داخلی سایت یا on page seo به عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفتیم تا بهینه سازی سایت به نحو احسن انجام پذیرد.سعی کنید تعداد کاراکتر های عنوان سایت شما بیشتر از ۷۰ کاراکتر نشود چون به صورت سه تا نقطه در سرچ ها نمایش داده می شود.
بهینه سازی سایت-ال این وان سئو
Home Description: در سال های قبل از ۲۰۱۵ این بخش اهمیت چندانی نداشت و وبمسترها به آن توجه خاصی نداشتند اما زمانی که متاتگ کلمات کلیدی توسط موتور جست و جوی گوگل منقرض شد خود گوگل اعلام کرد که این متاتگ از مهمترین بخش ها برای شناساسی محوای سایت در نظر گرفته می شود نام سایت و کلمات کلیدی در صورتی که در این بخش قرار بگیرند اثر بخشی خیلی خوبی خواهند داشت دقت داشته باشید در سئو اعتدال را رعایت کنید بیشتر از ۱۶۰ کاراکتر توصیه نمی شود.
Home Keywords : در مورد این قسمت توضیح دادم که دیگر چندان اهمیتی ندارد اما این قانون برای موتور گوگل تا لحظه نگارش این مطلب حکم فرما است موتورایی مانند یاهوو و بینگ هنوز توجه دارند پس خالی نگذارید کلمات کلیدی خود را به وسیله کاما از هم جدا کنید .
توصیه : به مرور زمان کلمات کلیدی خود را افزایش دهید زمانی که فعالیت سایت خود را گسترش داده اید.
در قسمت دوم آموزش افزونه ال این وان سئو بخش google setting و noindex را بررسی می کنیم.
دقت داشته باشید نسخه های جدید افزونه تغیراتی دارند سعی کردیم به طور کامل بررسی کنیم که با این هدف بضی از موازد نسخه های قدیمی هم بررسی می شوند تا مطالب جامع و کامل باشند.

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

کلمات کلیدی و سئو 2017

۴ نکته در مورد سئو ۲۰۱۷

حالا که کار بر روی وب سایت خود را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرده اید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *