خانه / اخبار سئو / اضافه شدن قابلیت موج جست و جو در بینگ

اضافه شدن قابلیت موج جست و جو در بینگ

بینگ به تازگی قابلیت جدیدی به نام موج جستجو ( Search wave ) را به موتور جستجوی خود اضافه کرده است که حجم جستجوی کاندیداهای ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا را به خوبی نشان می دهد.

ما درایران سئو سایت تصمیم گرفتیم بخش اخبار سئو را فعال تر کنیم از امروز و در اوایل سال جدید ۱۳۹۵ این بخش فعالیت جدی خود را آغاز می کند و با اخبار جدید مربوط به موتورهای جست و جو و عملکرد آن ها که به صورت اختصاصی در سایت منتشر خواهد شد در خدمت شما وبمسترهای عزیز می باشدو اما در مورد Search wave که بینگ موتور جست و جوی تحت مالکیت ماکروسافت منتشر کرده است.

به مناسبت آماده سازی برای سه شنبه بزرگ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شرکت بینگ ابزار جدیدی را برای مشخص کردن کاندیداهایی که بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده اند، ایجاد کرده است.

موتور جست و جوی بینگ و بهینه سازی سایت

بینگ خود را برای سه شنبه بزرگ انتخابات آمریکا آماده می کند. این شرکت موتور جستجوی خود را با قابلیت جدیدی به نام موج جستجو ( Search wave ) مجهز کرده است. این قابلیت یک ابزار جستجوست که حجم جستجوهای انجام شده در مورد هر کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری را نشان می دهد. این قابلیت بر اساس ویژگی است که بینگ در اواخر ماه دسامبر به عنوان موتور جستجوی انتخابات عرضه کرده بود. به گفته شرکت بینگ، قابلیت انتخاباتی جدید می تواند پنجره جدیدی را برای جستجوهای عمومی انجام شده در مورد هر کدام از کاندیداها فراهم کند. این ویژگی جدید تعداد کلی جستجوهای انجام شده در مورد هر کاندیدا را فراهم می کند. همچنین این قابلیت توانایی نمایش حجم جستجوی هر کاندیدا را بر اساس ایالت، سن و جنس دارد

شکل زیر می توانید قابلیت جدید بینگ را مشاهده کنید. در این شکل نتایج بر اساس ایالت و حزب کاندیدا فیلتر شده است:

 موج جست و جو بینگ-search-wave

قابلیت جدید بینگ از فناوری پیش بینی این شرکت قدرت گرفته و بخشی از تجربه انتخاباتی بزرگ این سایت محسوب می شود. این تجربه انتخاباتی شامل صفحات مخصوص برای هر کدام از کاندیداها، نمایه سیاسی و جدول زمانی انتخابات است. کاربران می توانند به موتور جستجوی بینگ مراجعه کنند و در قسمت جستجو عبارت candidate search volume را وارد نمایند.

ترجمه و نگارش توسط ایران سئو سایت

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

الگوریتم کافئین گوگل

الگوریتم کافئین و Page layout گوگل

در مورد الگوریتم کافئین و Page layout گوگل بیشتر بدانیم الگوریتم کافئین و Page layout …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *