خانه / درباره ما

درباره ما

 

ایران سئو سایت متشکل  از یک تیم با تجربه است که از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در ضمینه بهینه سازی سایت آغاز کرد.در ابتدا سایت هایی که متعلق به خود ما بود سئو میشدند و چند سال بعد از شروع فعالیت تصمیم گرفتیم خدمات سئو را به صورت گسترده تر ارائه دهیم.ما همواره دانش خود را به روز نگه داشتیم تا از الگوریتم ها و عملکرد های جدید موتورهای جست و جو مانند گوگل با خبر باشیم.

ایران سئو سایت اولین سایت خدمات سئو است که توانسته است مقالات بهینه سازی وب روز دنیا را به صورت اختصاصی و رایگان در اختیار کاربران و مشتریان محترم قرار دهد تا خدمتی به افزایش سطح دانش آن ها شود ، سعی کرده ایم انواع روش های بهینه سازی وب را بدون کم و کاستی بیان کنیم تا کاربران محترم مورد سوء استفاده بعصی از به ظاهر سئو کار قرار نگیرند و به سایت های آن ها آسیبی وارد نشود.

ایران سئو سایت اعتقادی به استفاده از روش های ناپایدار یا به اصطلاح روش های کلاه سیاه (بلک هت) ندارد چرا که استفاده از این روش ها باعث وارد آمدن خسارت های جبران ناپذیری به سایت های مشتریان میشود.روش های کلاه سفید یا وایت هت اصول کاری ایران سئو که روشهایی پایدار و بلند مدت هستند به طوری که حتی بعد انجام پروژه و اتمام زمان پشتیبانی با گذشت دو سال برخی از کلمات کلیدی کار شده توسط تیم ما هنوز در صدر نتایج جست و جو می باشد.

درباره سئو سایت

ما دائما تغییرات الگوریتم های موتورهای جست و جو را رصد میکنیم و از روش های جدید در انجام پروژه های مختلف بهره میگیریم و در کنار فعالیت خود به برندینگ و بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما اهمیت ویژه ای می دهیم.

برای ما کانتنت مارکتینگ مهم است چرا که محتوا در مجموعه ما حرف اول را میزند.با بررسی مقالات تخصصی وب سایت ایران سئو سایت متوجه خواهید شد تمامی آن ها اختصاصی و به روز هستند.

ایران سئو سایت از یک تیم ۴ نفره تشکیل شده است که میدیریت آن بر عهده جناب آقای محمد دانیالی است. به روز رسانی و بهینه سازی و تغییرات ساختاری آن را بر عهده دارند که همگی دارای مدارک ارشد تحصیلی در رشته مربوط به خود هستند.

  • مهندس محمد دانیالی
  • مهندس مهرداد طاهری
  • مهندس سعیده محمدی
  • مهندس هادی یوسفخانی

در صورتی که در ضمینه های مختلف مانند بازاریابی میتوانید به ما کمک کنید حتما از آن استقبال خواهیم کرد.

 * * * مفتخریم اولین و تنها سایت خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت هستیم که موفق به دریافت  نماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شده ایم که در پایین سایت سمت چپ قابل ملاحظه می باشد که به معنی شفافیت در کسب و کار اینترنتی ما می باشد.

برای دیدن نمونه کارهای ما به صفحه نمونه کار ها و برای سفارش سئو ، آدرس سایت و کلمات کلیدی مد نظر خود را برای ما ایمیل نمایید.

Save