خانه / اخبار سئو / گوگل سرچ کنسول در حال تغییر می باشد

گوگل سرچ کنسول در حال تغییر می باشد

زیر ساخت­های گوگل سرچ کنسول تحت بروزرسانی است.

با توجه به روز رسانی ساختار­ها ، برخی از گزارش­های گوگل سرچ کنسول ممکن است اشتباه باشد .گوگل تایید کرده است که آنها در حال انجام به روز رسانی زیر ساخت کنسول جستجو گوگل هستند.این به روز رسانی زیر ساخت ممکن است شما را قادر به دریافت اطلاعات دقیق از کنسول جستجو گوگل سازد.

گوگل گفته است که ارتقا به پایان خواهد رسید و آن در حال انجام است و انها از شما برای صبر و شکیبایی شما و امید از سرگیری ورود به سیستم در مدت کوتاهی تشکر کردند.

گوگل سرچ کنسول گوگل

گوگل اضافه کرده است که داده ها در تجزیه و تحلیل ترافیک جستجو گزارش این ارتقا “باید نمی­شود” که گزارش ها و بخش های دیگر ممکن است “جلوگیری از داده های ورود به سیستم در برخی از گزارش برای چند هفته آینده باشد”

این شروع در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۶ و ممکن است برای بسیاری از ماه ها گذشته باشد.

البته بسیاری امید وار هستند که این بروز رسانی تلاش گوگل برای راه اندازی یک از سال از داده ها در کنسول جستجو چیزی است که گول به ما چند سال پیش وعده داده است اما فقط ممکن است افکار واهی و پوچ باشد که خیلی از وعده های هیچ گاه به تحقق نپیوندد.

ایران سئو سایت  – iranseosite

 

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

الگوریتم کافئین گوگل

الگوریتم کافئین و Page layout گوگل

در مورد الگوریتم کافئین و Page layout گوگل بیشتر بدانیم الگوریتم کافئین و Page layout …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *