خانه / اخبار سئو / گوگل می گوید کلمات کلیدی در بخش TLD از آدرس سایت شما برای رتبه بندی در نظر گرفته نمی شود

گوگل می گوید کلمات کلیدی در بخش TLD از آدرس سایت شما برای رتبه بندی در نظر گرفته نمی شود

بعد از بحث های چالش بر انگیز ،گوگل اعلام کرده است که کلمات کلیدی در بخش TLD نام دامنه را نادیده می گیرد.

جان مولر گوگل روز گذشته در یک جلسه اعلام کرده است که TLD های غنی از کلمات کلیدی همچون دامنه های سطح بالای جدیدی که حاوی کلماتی همچون .Live  ، .NEWS و .ATTORNEY هستند برای مقاصد رتبه بندی مورد استفاده قرار نمی گیرند. جان مولر گفته است که گوگل به طور کامل تمامی این موارد را برای مقاصد رتبه بندی نادیده می گیرد.

سئو دامنه سایت

جان گفت TLD چیزی نیست که دیگر توسط گوگل مورد استفاده قرار گیرد و اشاره کرد کلمات کلیدی موجود در بخش TLD آدرس سایت به طور کامل نادیده گرفته می شود. هفته بعد مناظره ای در مورد مقاله ای که با عنوان ” ایا حرکت به سمت TLD های جدید می تواند باعث افزایش رتبه بندی در موتورهای جستجو شود؟” منتشر شده است وجود دارد. این مقاله نشان داده است وکیلی که دامنه خود را از .COM به .ATTORNEY تغییر داده بود ترافیک ارگانیگ بهتری نسبت به قبل دریافت کرد و رتبه سئو بهبود یافت. جان مولر و گری ایلیس از گوگل معتقدند که این موضوع صحت ندارد و به وب مسترها توصیه می کنند دامنه فعلی خود را برای افزایش رتبه بندی تغییر ندهند. بخش سطح بالای یک دامنه معمولا بعد از علامت نقطه در آدرس سایت ظاهر می شود. مثلا بخش سطح بالا ممکن است .com باشد.برای خواندن مقاله دامنه های سطح بالا(tld) و تاثیر آن ها در سئو مقاله زیر را بخوانید.

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

الگوریتم کافئین گوگل

الگوریتم کافئین و Page layout گوگل

در مورد الگوریتم کافئین و Page layout گوگل بیشتر بدانیم الگوریتم کافئین و Page layout …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *