خانه / اخبار سئو / ادغام دیتا استودیو ی گوگل و سرچ کنسول گوگل

ادغام دیتا استودیو ی گوگل و سرچ کنسول گوگل

ساخت گزارش انعطاف پذیرتر و ترکیب داده های کنسول جست و جو با سایر منابع داده ها توسطادغام دیتا استودیو ی گوگل و سرچ کنسول گوگل

کنسول گوگل یکی از معتبر ترین و مهم ترین راهنماهای سئو کاران می باشد که ارور های احتمالی و مشکلات موجود در سایت شام را به خوبی تفکیک و نمایش می دهد .به تازگی قابلیت جدید دیگری به نام دیتا استودیو ی گوگل (Google data studio) نیز به آن اضاف شده است.

دیتا استودیو ی گوگل و وب مسترتولز

دیتا استودیو ی گوگل که ابزاری برای گزارش و تجسم داده هاست ، در حال حاضر با کنسول جست و جوی گوگل یا همان وب مستر تولز ادغام شده است.

کنسول جست و جوی گوگل به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای ساخت گزارشات به سرویس های AdWords و گوگل آنالیز میپیوندد. بازاریابان میتوانند گزارشاتی تهیه کننده که تنها مبتنی بر کنسول جست و جو باشد و یا با دیگر منابع ترکیب شده باشد ، برای مثال ترکیب مقایسه روند پرداخت در برابر ترافیک آلی.

معیار های جست و جوی کنسول میتوانند با انتخاب سایت یا انتخاب URL در جهت ایجاد منابع اطلاعاتی گوگل از هر سایت یا صفحه ای مورد استفاده قرار گیرند.

از هفته گذشته ، کاربران میتوانند تعداد نامحدودی از گزارشات را در Google data studio بسازند. ایمیل مورد استفاده در دیتا استودیو نیاز به دسترسی کنسول جست و جو به منظور استفاده از آن به عنوان یک منبع داده را داشته باشد.

google data studio join to google search console

منبع : سایت بزرگ بهینه سازی ایران سئو سایت

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

الگوریتم کافئین گوگل

الگوریتم کافئین و Page layout گوگل

در مورد الگوریتم کافئین و Page layout گوگل بیشتر بدانیم الگوریتم کافئین و Page layout …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *