Top

رتبه بندی کیفیت جستجو گوگل به روز شد

اپدیت الگوریتم رتبه بندی گوگل

رتبه بندی کیفیت جستجو گوگل به روز شد

گوگل دستورالعمل رتبه بندی کیفیت جستجوی خود را در ۲۸ مارس به روز کرده و تعداد صفحات آن را از ۱۶۰ صفحه به ۱۴۶ صفحه کاهش داده است.

با گذشت زمان و به روز رسانی های الگوریتم های گوگل پیش بینی می شد گوگل برای راهنمایی هرچه بیشتر و بهتر اسناد رسمی خود را به روز رسانی کند که میتواند برای سئو کارها خبر خوبی باشد تا خود را با این تغییرات منتطبق کنند. موتور جست و جوی گوگل دستورالعمل رتبه بندی کیفیت جستجوی خود را در ۲۸ مارس به روز کرده است.

اپدیت الگوریتم رتبه بندی گوگل

در نوامبر سال ۲۰۱۵، گوگل نسخه کاملی از اسناد رتبه بندی کیفیت خود را منتشر کرد و این اولین به روزرسانی از نسخه عمومی است که چهار ماه قبل منتشر شده بود. اسنادی که در نوامبر منتشر شده بود تقریبا ۱۶۰ صفحه داشت اما نسخه تجدید نظر شده تنها ۱۴۶ دارد. شما می توانید نسخه کامل این به روزرسانی را در فایل پی دی اف رتبه بندی گوگل مشاهده کنید که تیم ایران سئو سایت آن را اماده کرده است جنیفر اسلگ سعی کرده است تغییراتی که بین نسخه های منتشر شده در نوامبر و به روزرسانی جدید وجود دارد را مشخص کند. او تمامی تغییرات را به طور کامل بررسی کرده است. خلاصه این بررسی را می توانید در زیر مشاهده کنید:

  • تاکید کمتر و کم رنگ تر بر روی محتوای تکمیلی.
  • تاکید بر روی موارد محلی که گوگل آن را مشاهده در شخص نامیده است.
  • تاکید بیشتر برروی نقش تخصص ، اعتبار، اعتماد
  • موبایل نیز با وجود دستگاه های موبایلی رو به رشد بسیار مهم است.

همانطور که مشاهده می کنید موبایل که در اسناد قبلی نقشی نداشت به طور واضح دارای اهمیت شده است زیرا ۷۰ در صد کاربران گوگل از موبایل برای جست و جو استفاده می کنند.اگر وب سایت خود را به اصطلاح موبایل فرندلی نکرده اید هرچه سریع تر اقدام کنید تا در اپدیت های جدید الگوریتم مربوطه رتبه شما کاهش پیدا نکند.

گردآوری و ترجمه از تیم ایران سئو سایت

بدون نظر

ارسال یک نظر