خانه / آموزش سئو / سئو و اشتباهات ترسناک

سئو و اشتباهات ترسناک

این ترسناک است که بیشتر راه های بهینه سازی اشتباه است.

در بهینه سازی برای موتورهای جستجو (search engine optimization) گاهی اوقات اشتباهات کوچک نیز میتواند تاثیر گذار و و پر هزینه باشد. مقاله نویس پاتریک ستوکس داستان های ترسناک خود را به طوری که شما می­توانید از این سرنوشت در امان باشید در اختیار شما قرار می­دهد.

همه ما در لحظات مشکل که نیاز به گریه کردن داریم وانمود می­کنیم که مشکلی وجود ندارد. متاسفانه به عنوان سئو کار ما می­تواینم این اشتباهات  برای مدت طولانی باقی نمی­ماند. در عوض حل مشکلات باعث می­شود که سایت را بالا بکشند و به سرعت ضرر و زیان ها  حل و فصل شود. هر اشتباه وحشتناکی وجود دارد که شما را خراب کنید و یکبار یک مشکل می­تواند برای مدت بسیار طولانی شما را خراب کند. در هر صورت، وضعیت ترسناک است  و شما باید به کار سخت و سریع برای رفع هر اتفاق بپردازید.

سئو و اشتباهات ترسناک

چیزهایی که گوگل به شما نمی­گوید (موارد سئو و اشتباهات ترسناک) :

بسیاری از این چیزها که گوگل در مورد راهنمای وب مستر ها هشدار می­دهد بصورت زیر است :

محتوای تولید شده بصورت خودکار

شرکت در طرح های پیوند (قسمت تبادل پیوند وب سایت ها)

ایجاد صفحات با کمترین و یا بدون محتوای اصلی

پنهان کردن محتوا

مخفیانه فعالیت کردن

متن پنهان و یا لینک های پنهان

صفحات راهرو

محتوای اسپم

مشارکت در برنامه های وابسته بدون اضافه کردن مطالب کافی

بارگذاری صفحات با کلمات کلیدی نامربوط

ایجاد صفحات با کلمات کلیدی نا مربوط

ایجاد صفحات با رفتار مخرب مانند نصب ویروس ، تروجان ها و یا بد افزار های دیگر

سو استفاده از قطعه غنی نشان گذاری شده -از محتوای معتبر خود سو استفاده نکنید.

ارسال نمایش داده شد خودکار به گوگل

متاسفانه مردم می­توانند خود را متعاقد کنند که بسیاری از این چیزها درست هستند . آنها فکر می­کنند در حال چرخش متن از مجازاتی برای جلوگیری از مطالب آنها وجود ندارد و بهترین گزینه است. آنها می­شنوند که لینک خوب است و به طور ناگهانی در تلاش برای ارتباط با دیگران برای انتقال لینک هستند. انها با دیدن ستاره ها و بررسی آنها و یا نشان گذاری جعلی در SERPs ایستادگی می­کنند.

هیچکدام از موارد فوق ایده های خوبی نیستند اما مردم برای دوری از چیزی تلاش می­کنند و یا به سادگی سو تفاهم دیگران را متوقف کنند.

پس از اینکه هیچ ایندکسی از متا تگ وجود ندارد می تواند از ایندکس شدن صفحه شما جلوگیری کند. متاسفانه چند بار می­توان یک وب سایت را با یک کلیک ساده فعال نمود و این اشتباه به اندازه کافی اسان و دردناک ، چشم پوشی می­شود.

حتی بیشتر سرگرم کننده کننده BOM UTF-8 است. یک مقاله خوب که در این رابطه توضیح داده شده بود بصورت زیر است :

بوم مخفف علامت ترتیب بایت و جهت نشان دادن ترتیب بایت برای جریان یک متن استفاده می­شود. این شخصیت نامرئی است که در واقع یک فایل می­باشد و ان را اساسا بی معنی از نظر سئو میدانند . برخی از برنامه های را به بوم مانند فایل متنی اضافه می­کنند که بصورت نامرئی در متن باقی می­ماند و بوم می­تواند مشکلات جدی را تا زمانی که گوگل برای خواندن فایل ها تلاش می­کند بوجود آورد.

زمانی که فایل Robot.txt خود شامل بوم باشد گوگل می­تواند فایل مورد نظر را خفه کند و این بدان معناست که خط اول نادیده گرفته می­شود و زمانی که هیچ عامل کاربری وجود دارد همه خطوط دیگر به عنوان خطا بازگشت داده می­شوند.زمانی که آنها بصورت اشتباه دیده می­شوند.گوگل آنها را نادیده می­گیرد و اگر شما در حال تلاش برای عدم زمینه های کلیدی از وب سایت خود هستید این را بدانید که آن را به عنوان یک مشکل بزرگ سئو سایت پایان می­رسانید.همچنین توجه داشته باشید فقط به دلیل یک بخش بزرگی از ترافیک خود را از آدرس های ای پی می­ آید و این قسمت بد ماجرا نیست . یکی از دوستان پس از مسدود کردن برخی از ایپی ادرس ها این کار سخت را فهمید. در حالی که گوگل از آن ایپی ادرس ها استفاده می­کرد و انها خوب بودند.

یکی دیگر از وضعیت های وحشتناک من اجرا کردن برنامه برای جلوگیری از خزنده  می ­بود که برای جلوگیری از شاخص بعد از مهاجرت زیر دامنه بود. این هر گز یک ایده خوب به جهت دسترسی به نسخه های قدیمی و به دنبال تغییر مسیر به نسخه های جدید نبود .  با این واقعیت است که فایل Robot.txt در واقع برای هر دو زیر دامنه به اشتراک گذاشته می­شود و خزنده نمی­تواند هم صفحات قدیمی و یا صفحات جدید به دلیل  بلوک شدن ببیند و باعث بدتر شدن می­شود.

مجازات دستی سئو و اشتباهات ترسناک

شنیدن این کلمه ترسناک است و این بدان معنا است شما یا کسی که در ارتباط با وب سایت هستید چیز اشتباه  است که  گوگل یک لیست از اقدامات دستی رایج بصورت زیر دارد :

سایت هک

اسپم های تولید شده توسط کاربر

هرزنامه های ساسختاری

هرزنامه مانند Free hosts

لینک غیر طبیعی به سایت شما

محتوای ضعیف با کمیفیت پایین یا بدون ارزش

پنهان کردن و استفاده از تغییر مسیر ها

پنهان کردن : اول کلیک کنید

هرزنامه محض

پنهان کردن متن یا چاشنی کلمات کلیدی

کلاک های تصویر

بسیاری از این مجازات ها برای کسی که تلاش میکیند از یک میانبر  برای دسترسی خود بهرمند شود سزاوار است. با الگوریتم پنگوئن درحال حاضر در زمان واقعی من انتظار موج مجازات دستی خیلی زود دارم .

وضعیت ترسناک اخیر یکی از جدیدترین اتفاقات برای من است. یک شرکت تصمیم گرفته بود به نام تجاری جدید به یک وب سایت جدید مهاجرت کند ولی معلوم شد وب سایت جدید یک ضربه جریمه ( هرزنامه محض) بود .

متاسفانه به دلیل کنسول جستجوی گوگل در پیش از حرکت تنظیم نشده ، مجازات تنها کشف شد و پس از مهاجرات اتفاق افتاد.

اوه ، وب سایت من شکسته است.

یکی از شخصیت هایی که همیشه اتفاق می­افتد  برای شکستن یک وب سایت است. یک قطعه بد از کد  و یا یک تنظیم بد در پیکر بندی ، یک تغییر مسیر بد یا یک پلاگین.

من می دانم بسیاری از وب سایت ها که در طول سال شکسته می­شوند به دلیل این است که یک نسخه پشتیبان قبل از هرگونه تغییرات داشته باشند و یا بهتر است یک محیط را جهت آزمایش و استقرار راه اندازی نمود.

بازسازی یک وب سایت

با هر وب سایت جدید راه های بسیساری برای همه چیز به طرز اشتباه وحشیانه  وجود  دارد. من همیشه می­ترسم وقتی کسی به من میگوید یک وب سایت جدید و به ویژه هنگامی که آنها می­گویند پس از آن در حال حاضر راه اندازی شد . من این احساس را دردی در دل خود که چیزه وحشتناک اتفاق می­افتد احساس می­کنم و معمولا حق با من است.

موضوع شایع تر سئو و اشتباهات ترسناک این است که تغییر مسیر در تمام انجام می­شود و یا توسعه دهندگان با این استدلال تغییر مسیر هستند و لازم هدایت های بیش از حد و کم کردن سرعت وب سایت نیست . یکی دیگر از اشتباهات رایج ، از بین بردن محتوای خوب است .گاهی اوقات کل یک دامنه و تمامی اطلاعات به یک صفحه دیگر هدایت می­شود.

مانند قرار دادن تمام متن در تصاویر ، این مسائل می­توانند از بسیاری از مسائل قدیمی که هنوز هم وجود دارد در محدوده به مشکلات مدرن تر تبدیل شوند مانند ” وب سایت ما در حال بازسازی محتوا می باشد” زمانی که شما به نام محتوا نیاز به تغییر ساختار وب سایت خود نیز دارید..

این باعث می­شود من بیشتر بترسم  با فایل های رونویسی به ویژه هنگامی که یک کپی ساخته شده است و عمل به طور پیش فرض  اتفاق می افتد به بازنویسی و ا با یک فایل دسترسی Ht   که در آن تغیر مسیر به راحتی قابل انجام است. من حتی در مورد بازنویسی فایل های دسترسسی Ht اشتراک گذاشتم ولو تا کنون از تغییرات هیچ ایمیلی ارسال نمی­شود .

 من حتی نمی دانم

در سال ها برخی چیزهایی که واقعا بصورت تصادفی و حشتتاک اتفاق می افتند.

من دیده ام مردم دامنه خود را از دست چرا که آن ها مالک دامنه های اینترنتی خود نیستند، وب سایت های خود را با واسطه گری شرکت های مارکتینگ یا ارائه دهنده وبلاگ ایجاد میکنند . بار زمانی که تگ های متعارف به بدرستی قابل استفاده قرار گیرد و یا فقط به طور تصادفی تغییر وجود دارد . تمام صفحات  به صحفه اصلی یا صفحه های با مجموعه متعارف به یک وب سایت مختلف دیده می­شود.

من دستور عمل ساده که مانند یک ایدیه خوش صدا مانند ” همه لینک مسیر نسبی ” تا پایان فاجعه زمانی که آنها url های متعارف نسبی همراه با نسخه های متناوب از وب سایت دیده می­شود مانند تگ های متناوب Hreflang

سئو و اشتباهات ترسناک

این شگفت انگیز است که چگونه یک چیز کم و یا یک تصمیم بد می تواند پر هزینه و وترسناک باشد . به یاد داشته باشید به پیروی از مقررات ، برنامه ریزی اجزا و کترل کار خود را بر جلوگیری از کابوس انجام دهید. و جهت اشتراک گذاشتن داستان ها ترسناک خود با من از طریق تویتر اقدام کنید. patrickstox.

 

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

کلمات کلیدی و سئو 2017

۴ نکته در مورد سئو ۲۰۱۷

حالا که کار بر روی وب سایت خود را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرده اید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *