Top

سئو محلی و ایندکس مطالب در گوگل

لوکال سئو در بیهنه سازی سایت

سئو محلی و ایندکس مطالب در گوگل

سئو محلی را به خوبی توضیح می دهیم و سپس شما را در مورد ایندکس راحت تر مطالب در گوگل راهنمایی میکنیم.

سئو محلی یا لوکال سئو بیشتر نمایش نتایج جستو جو بر اساس موقعیت های جغرافیایی است که با رعایت برخی موارد می توانید گوگل را در محدوده جغرافیایی شهر محل سکونت خود به خدمت بگیرید.

مخاطبان می توانند با جستجو عبارت و کلمات مورد نظر خود به شکل جغرافیایی نتایج بهتری را از موتورهای جستجو پیدا کنند.شما باید سایت خود را برای مکان یابی توسط گوگل آماده کنید تا وقتی سرچ میکنید بزرگترین شهر بازی تهران ، گوگل برای شما نام شهر بازی ها را ردیف کند .متولی این کار گوگل مپ است بله همان نقشه های گوگل که روزانه از آن استفاده می کنیم.آدرس محل کسب و کار خود را دقیق بدهید تا تاییدیه گوگل را بگیرید.

لوکال سئو در بیهنه سازی سایت

کلمات کلیدی به کار رفته در عنوان صفحه و استفاده از تگ های اچ تی ام ل جغرافیایی رتبه بهتری نسبت به نتایج جستجو محلی دریافت می کنند. استفاده از کدهای اسکیما کمک زیادی در افزایش جایگاه سایت در نتیجه های جستجو محلی انجام می دهد.
یکی دیگر از عوامل موثر در بهبود جایگاه رتبه در نتیجه محلی ساخت بک لینک ها می باشد. ساختن صفحه گوگل پلاس و سبب موفقیت آمیز بودن انجام عملیات سئو سایت محلی می شود. چناچه عنوان صفحه گوگل پلاس و عنوان سایت یکی شوند سبب بهترشدن تشخیص آن جهت خزنده های گوگل پلاس خواهند شد.

در دایرکتوری های محلی فعال باشید در شبکه های اجتماعی فعال باشید ترجیحا شبکه هایی که در کشور شما فعالیت های محلی دارند.

در مورد ایندکس مطالب نیز باید این را به عنوان وبمستر یا مدیر سایت خوب به خاطر داشته باشید که سرعت ایندکس مطالب شما در گوگل اهمیت زیادی دارد مخصوصا اگر با موضوعات رقابتی دست و پنجه نرم می کنید.محتوای مورد نظر را به طور منظم و بدون کپی برداری از سایر وب سایت ها فراهم کنید.

استفاده از وبمسترتولز گوگل یا همان سرچ کنسول که میتوانید مطالب خود را به صورت دستی از بخش Fetch as Google  وارد کنید .مورد دیگری که برای حضور صفحات وب سایت شما در موتورهای جستجوی مهم می باشد نقشه سایت است که مقالات جامع و کاملی را می توانید از ایران سئو سایت دریافت کنید.

۲ نظر
 • ali
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۵در ۴:۰۹ ب٫ظ

  سلام ممنون از مطلب خودتون به ما هم سر بزنید. مرسی……….

  • توری
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۶در ۱۱:۵۳ ق٫ظ

   با تشکر از مطالب مفیدتون
   سایت خیلی کاملی در حوزه سئو دارید و این امر باعث شده که خودتون در رده های بالای گوگل قرار بگیرید.

ارسال یک نظر