قوانین

 

ایران سئو سایت برای شفافیت بیشتر فعالیت های خود برای اولین باز اقدام به وضع قوانین و مقررات سئو می کند.در قوانین زیر منظور از کارفرما مشتریان عزیز و مجری ایران سئو سایت می باشد.

قوانین سئو

قوانین و مقررات سئو :

1- تعیین مبلغ انجام پروژه ها با آنالیز وب سایت مشتری و سطح رقابت در کلمات کلیدی منتخب می باشد.

2- کلمات کلیدی منتخب توسط مجری با هماهنگی کارفرما خواهد بود و در صورت شروع پروژه امکان تغییر کلمات کلیدی ( Keywords) وجود ندارد و برای تغییر نیاز به تنظیم قرار داد جدید با شرایط مالی جدید خواهد بود.

3- سایت های تازه تاسیس که نیاز به محتوا (content) دارند باید در هنگام شروع پروژه بهینه سازی سایت اقدام کنند و مجری تعهدی نسبت به ایجاد محتوا در وب سایت آن ها ندارد.

4- نمونه قرار داد ایران سئو سایت در صفحه قرار داد قابل مشاهده می باشد که بر اساس نوع فعالیت قابل تغییر نیز می باشد.

قرار داد سئو

5- در صورت نیاز به آموزش سئو مجری در تعیین میزان هزینه دارای اختیارات است و آموزش های پایه برای کار با سایت و یا تولید محتوا و حفظ بهینه سازی کلی سایت به صورت رایگان خواهد بود.

6 – کارفرما موظف است نکاتی را که مجری در جهت حفظ رتبه سایت گفته می شود را اجرا و از اقدامت خود سرانه در جهت اعمال هرگونه تغییری جدا خود داری کند.

7- شرکت های طراحی سایت برای همکاری نیاز به هماهنگی و قرار داد جدید دارند که شامل بند 4 این قوانین نخواهد بود.

8- حد اقل زمان ممکن برای بهینه سازی سایت 2 هفته و کسب رتبه در کلمات کلیدی حداقل 2 ماه خواهد بود که حد اکثر آن بستگی به رقابت و پتانسیل سایت کارفرما خواهد داشت.

9-کارفرما نسبت به اعمال لوگو ویا درج امضای خود در سایت مجری دارای اختیارات می باشد.

10- در صورت نیاز به پشتیبانی ماهیانه و بلند مدت نیاز به هماهنگی می باشد.

11- تمام مشتریان عزیز ایران سئو سایت بعد از رسیدن به رتبه مورد نیاز خود از پشتیبانی رایگان ما از 3 تا 6 ماه بهره مند خواهند شد.

12 – استفاده از پلاگین (افزونه) های مجاز ویا هر نوع کد و یا تغییر در ساختار سایت بدون هماهنگی با مجری میتواند باعث لغو انجام پروژه از طرف مجری شود که در این صورت کارفرما موظف به پرداخت هزینه تعیین شده می باشد.

-در آخر باید یاد آور شویم که سئو یک فرآیند زمان بر است که در صورت استفاده از تکنیک های بلک هت در دراز مدت برای سایت صدمات جبران ناپذیری به ارمغان خواهد آورد پس در این موضوع عجله نکنید تا با هماهنگی تیم ایران سئو سایت به نتایج برتر موتور های جستجو دست پیدا کنید.