خانه / معرفی سایت سئو / معرفی سایت سئو chkme

معرفی سایت سئو chkme

بهینه سازی سایت با آنالیز سایت chkme

مدتی است در مورد مقالات آموزشی سئو می نوشتیم و تا حد ممکن موضوعات مربوط به سئو داخلی سایت را بررسی کردیم امروز می خواهیم یک سایت خوب آنالیز میزان بهینه سازی سایت را که به صورت گزارش سئو به فرمی دقیق ارائه می دهد بررسی کنیم.سایت چک می حدودا اواخر سال ۱۳۸۳ شروع به کار کرد و مقالات سئو و آموزشی خود را در قالب یک وبلاگ ارائه می داد برایش مهم بود که ابزارهای سئو سایت را به روز و به خوبی مورد بررسی قرار دهد همین مورد بود که علاقه وبمسترها به این سایت زیاد شد و آمار الکسای خوبی را گرفت .نباید از نکته اصلی موفقیت سایت که همان ارائه نکات ریز سئو بود غافل شد.سایت چک می بیشتر برروی اصول اولیه بهینه سازی کدنویسی های سایت تمرکز دارد و به طور کلی در مورد نکات سئو داخلی یا on page seo  خیلی بهتر کارکرده و در مورد اصول off page seo بسیار ضعیف کار شده در ادامه به بررسی فاکتورهای مهم امتیاز دهی این سایت بهینه سازی وب می پردازیم.

سئو-سایت chkme

قسمت Title:

این بخش بالایی سایت می باشد که که حائز اهمیت می باشد سایت اول تعداد کاراکترهای عنوان را بررسی می کند که نباید از ۶۴ کاراکتر بیشتر باشد.

قسمت Headings:

این قسمت از سایت تگ های اچ۱ و اچ۲ و اچ ۳ را بررسی می کند همانطور که در سئوی داخلی یا on page seo  توضیح دادیم نباید بیشتر از یک تگ h1 در هر صفحه باشد ولی در مورد تگ های h2 ,h3  محدودیتی وجود ندارد.اگرسایت شما فاقد تگ ها باشد این سایت امتیاز سایت شما را به شدت کاهش می دهد.دقت داشته باشید کلمات کلیدی سایت در همین تگ ها از جانب گوگل شناسایی و رنک می گیرند.

بهینه سازی سایت-چک می

بخش Website Description :

این قسمت هم در مورد توضیحات وب سایت است که بهتر است از کلمات کلیدی در آن استفاده کنید این قسمت از روی متاتگ Description یا توضیحات سایت خوانده می شود.

بخش Website Keywords :

کلمات کلیدی سایت شما را نشان می دهد درسته که این موضوع چند سالی است از طرف گوگل نادیده گرفته می شود اما موتورهای یاهوو وبینگ هنوز برای شناسایی کلمات کلیدی استفاده می کنند.

Flash Movies :

ربات های گوگل توانایی درک محتوای فلش را ندارند ظاهر زیبای فلش وسوسه انگیز است اما مشکلات زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد پس پرهیز کنید تا از chkme امتیاز منفی نگیرید.

Frames and IFrames:

این هم مانند قبلی است استفاده از ای فرم ها جایز نیست چون رسالت آن ها نمایش سایت دیگر در سایت شما است !

images :

مربوط به عکس های سایت شما است اگر تایتل  نداشته باشند و یا توضیحات خطا را نشان می دهد.

نکات قابل توجه :

برخی معتقد هستند که چون سایت ما دارای امتیاز ۹۶ درصدی است پس باید ورودی گوگل و سئو ما عالی باشد اما نکته این جا است که با این ابزار ساده فقط صفحه اصلی سایت بررسی می شود و سئو شامل ده ها فاکتور می باشد که مهم ترین اصل آن تولید محتوای یکتا است  پس این فکر اشتباه را از خود دور کنید.آنالیز دقیق یک سایت را فقط یک سئو کار با تجربه می تواند انجام دهد.

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

در مقاله بعدی در مورد ایجاد محتوای یکتا یا اورجینال مقاله ای را خواهیم نوشت .

 

محمد دانیالی

 

 

 

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

سئو و بهینه سازی

ساخت سایت مپ با سایت xmlsitemapgenerator

آموزش ساخت رایگان وآنلاین  نقشه سایت  با sitemapgenerator در این مقاله می خواهیم یک سایت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *