خانه / نمونه کار

نمونه کار

توجه : در این صفحه میتوانید نمونه کارهای سئو و بهینه سازی ایران سئو سایت را که طی سالیان اخیر و برای سایر شرکت های طراحی سایت و یا به صورت شخصی انجام شده است را مشاهده نمایید.کاربران محترم توجه نمایند ممکن است به دلیل مشغله کاری نمونه کار ها به روز رسانی نشود و یا با گذشت زمان و پایان قرار داد همکاری و عدم تمدید آن از پشتیبانی ما خارج شده باشند.در صورتی که مشتریان عزیز نخواهند که پروژه های آن ها در نمونه کارهای سئو قرار بگیرند در این صفحه قرار داده نخواهند شد.

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی جهان آر سی

سئو و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی جهان آر سی (jahanrc . com )مرجع خدمات دستگاه های الکترونیک سرگرمی توسط iranseosite انجام گرفته است. این سایت در یک سری از کلمات کلیدی رتبه های خوبی دارد که باید حفظ شوند.به مرور به دایره کلمات کلیدی این وب سایت افزوده خواهد شد. مجموعه جهان آرسی در حال حاظر درکلماتی مانند کواد کوپتر ،خرید کوادکوپتر،هلی شات،کوادروتور و مشتقات این کلمات رتبه های برتر را دارد که میتوانیم بگوییم بیشترین سهم فروش این دستگاه ها متعلق به همین مجموعه می باشد.شما نیز اگر دارای فروشگاه اینترنتی می باشید میتوانید با عقد قرار داد طولانی مدت با ما ضمن نگه داری رتبه های شما به افزایش فروش و سود دهی شرکت شما کمک خواهیم کرد.

ایران سئو سایت تعداد پروژه های محدود اما طولانی مدت را هدایت می کند و کسب نتایج زود گذر در پلن کاری ما جایی ندارد.

با ما تماس بگیرید. . .

 

بهینه سازی سایت فروشگاهی دنیای کاغذ دیواری

 

سایت دنیای کاغذ دیواری اولین وب سایت با این موضوع در حوضه کاری ما بود که قرار داد آن با مدیریت مجموعه جناب مقدسیان به ما اعتماد کردند و بهینه سازی سایت را به ما سپردند. در ابتدای پروژه ما نقاط قوت و ضعف سایت را بررسی و فرایند بهینه سازی را آغاز کردیم .هدف ما کسب رتبه های برتر در تمامی محصولات سایت می باشد چرا که سایت های فروشگاهی برای موفقیت نیاز دارند تا محصولاتشان بیشتر دیده شود تا به سود دهی مناسب برسند .در حال حاضر این وب سایت در کلمات رقابتی این صنف مانند کاغذ دیواری و دنیای کاغذ دیواری و لیست قیمت کاغذ دیواری و کلمات دیگر در صفحه اول هستند و زنگ خور بسیار مناسبی دارند. کار بر روی سایر کلمات نیز ادامه دارد. در صورت تمایل به همکاری با ما تماس بگیرید.

بهینه سازی سایت شرکتی ایندوکوپ

سایت ایندوکوپ وابسته به  شرکت فارسیان ، با مأموریت تامین و  خدمات پس از فروش تجهیزات برق صنعتی می باشد که برای کلماتی مانند کلید محافظ جان و کلید مینیاتوری وجعبه فیوز بهینه سازی شده است و رتبه خوبی در این کلمات با گذشت ماه ها از زمان سئو دارد که خود نشان از پایداری روش های ایران سئو سایت می باشد.برای بهینه سازی سایت خود با ما تماس بگیرید.

سئو سایت شرکتی دیزل بان

سایت دیزل ژنراتور در زمینه خرید و فروش و اجاره انواع ژنراتور ها فعالیت دارد و در این صنف جزء فعال ترین ها می باشد.ما این سایت را که تحت پشتیبانی شرکت ماهان وب قرار دارد بهینه سازی کردیم و در حال حاضر در کلماتی مانند ژنراتور و اجاره دیزل ژنراتور و گاز ژنراتور و کلمات دیگر وضعیت خوبی دارد.ما آمادگی کامل داریم سایت های این صنف را با بالاترین کیفیت سئو کنیم تا در صدر نتایج جست و جو دیده شوند.

ایران سئو سایت را یک تیم با تجربه که در ضمینه سئو وبازاریابی اینترنتی سال ها است فعال هستند تشکیل داده است.ما کلماتی با رقابت بسیار بالا مانند سئو را به خوبی و به صورت پایدار در رزومه کاری خود داریم جهت دریافت نمونه کارهای بیشتر میتوانیدهمین حالا با ما تماس بگیرید.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی

مدیران سایت ایران دیزاین استور فعالات تجارات الکترونیک هستند که زیرمجموعه ایران سئو سایت محسوب می شود هدف ما از بهینه کردن این سایت قرار گرفتن در صدر نتایج جست وجو با یک سری کلمات مرتبط به طراحی فروشگاه اینترنتی است که در حاضر رتبه خوبی کسب کرده است و تلاش برای در صدر قرار گرفتن مشتقات کلمه نیز ادامه دارد وبه زودی سایت برتر در ضمینه طراحی سایت فروشگاهی خواهد بود.ساختار سایت مناسب و محتوای یکتای سایت بسیار به بهینه سازی سایت کمک خواهد کرد.اگر فروشگاه شما نیاز به سئو وبهینه سازی دارد با ما تماس بگیرید.

بهینه سازی وب سایت تکنو تک ماشین

بهینه سازی وب سایت تکنوتک ماشین را برای کلمات سی ان سی چوب و پرس وکیوم انجام دادیم.این وب سایت تحت پشتیبانی شرکت راوک نگار پارس با تجربه ۱۲ ساله در ضمینه طراحی سایت و عضو رسمی شورای انفورماتیک می باشد که تیم ایران سئو سایت مدت زیادی است با این شرکت همکاری دارد و پروژه های متعددی را به سر انجام رسانده ایم که با گذشت ماه ها از بهینه سازی آن ها هنوز رتبه خود را از دست نداده اند.پایداری نتایج جست و جو که نتیجه آن افزایش فروش خواهد بود مهم ترین هدف تیم ما می باشد.

سئوی سایت صنعتی های تکنیک

سایت های تکنیک جزء اولین سایت های صنعتی ما بود که سال ها پیش بهینه سازی شد تا در نهایت در کلماتی مانند سیستمهای الکترونیک صنعتی و کنترلر حرارتی در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرد.ابتدا ساختار سایت  و مشکلات دامنه سایت برطرف شد سپس شروه به تولید محتوا (کانتنت مارکتینگ) کردیم تا با توجه به اهداف مشخص شده کار پیش رود.گروه صنعتی های تکنیک در سال ۱۳۸۵ توسط بنیامین ریحانی شروع به فعالیت در زمینه فروش و پشتیبانی نمود.

بهینه سازی سایت شرکتی آتی بالابر

 

بهینه سازی سایت اتی بالابر بر عهده تیم ایران سئو سایت قرار دارد که پشتیبانی وطراحی سایت توسط شرکت راوک نگار پارس انجام شده است.شرکت آتی بالابر با مدیران و کارکنان مجرب با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسوری و ساخت دستگاه های هیدرولیکی برقی و دستی فعالیت دارد خوشبختانه با تلاش تیم ما سایت را در کلمات بالابر و نفر بر و ویلچربر که کلمات پر رقابت این صنف می باشد در رتبه های برتر قرار داده ایم.