خانه / اخبار سئو / گوگل در حال آزمایش یک راه جدید برای تکمیل حذف پیشنهادات خودکار توهین آمیز است

گوگل در حال آزمایش یک راه جدید برای تکمیل حذف پیشنهادات خودکار توهین آمیز است

این ابزار بازخورد ، در حال تست محدود است ، اما گوگل امیدوار است تا به زودی آن را در سراسر جهان ، راه اندازی کند.

گوگل در حال آزمایش راه بهتری ، برای جست و جو گران است که پیشنهادات احتمالا توهین آمیز را به طور خودکار در آینده حذف خواهد کرد.

این تست در حال حاضر به تعداد بسیار کمی از کاربران ارائه شده است ، اما موتور جستوجوی گوگل میگوید که در آینده از این سرویس به عنوان حافظه ای برای گزارش و جمع آوری پیشنهادات توهین آمیز تبدیل خواهد شد.در تصویر زیر ، نسخه ای از ابزار گزارش را میبینید که همان متن خاکستری رنگ ( در زیر آخرین پیشنهاد ) Report offensive query به معنی گزارش پیشنهادات توهین آمیز است.

 

حذف پیشنهادات توهین آمیز از نتایج جستوجوی گوگل

سخنگوی گوگل اثر بخش بودن نظرات را تایید و در بیانیه به وجه اشتراک این سرویس و موتور جست و جوی گوگل پرداخت :

پیشنهاد های تکمیلی در جست و جو های قبلی کاربران در سراسر جهان ، انجام شده است. این بدان معناست که شرایط پیشنهاد ها ممکن است گاهی اوقات غیر منتظره یا توهین آمیز باشد. ما به طور جدی بر روی بهبود الگوریتم هایمان که به سطح کیفیت بالا تر و محتوا های معتبر در وب کمک خواهد کرد ، تاکید داریم. علاوه بر این در حال تجربه سیستم جدیدی هستیم تا با کمک مردم ، پیشنهاد های توهین آمیز را حذف کنیم و این عمل ، در واقع سمبل بازخورد های مثبت کاربران در جهت ساخت فضایی ایمن است. تکمیل خودکار حذف پیشنهادات ، نمیتواند به طور کامل مفید باشد ، اما در تلاش هستیم تا آن را بهبود دهیم.

کاربران گوگل پیش از این هم قادر به دادن چنین گزارش هایی بوده اند ، اما تنها از طریق فرمی که به این منظور در صفحهات پشتیبانی گوگل خاک میخورد. حالا با دعوت کردن مردم در ساخت پیشنهادات خودکار مثبت ، قطعا شاهد همکاری و گزارش های بسیار بیشتر کاربران خواهیم بود.

همانطور که پیش تر گفته شد ، سیستم پیشنهادات تکمیلی خودکار گوگل ، بر اساس عباراتی پایه گذاری شده که کاربران در تعداد بالایی ، آن ها را جست و جو کرده اند. این ویژگی بار ها و بار ها بحث داغ رسانه ها بوده است. در سال میلادی گذشته و در جریان مناظرات انتخاباتی آمریکا ، پیشنهادات خودکار گوگل فیلتر شده که این امر به هیلاری کلینتون در جهت مخفی ماندن اتهاماتی که به او وارد شد کمک کرد. قبل از آن نیز پس از شکایت های بسیار مردم ، عبارت ” چگونه میتوانم به دولت اسلامی عراق و شام ( گروهک تروریستی داعش) ملحق شوم؟” از لیست پیشنهاد های خودکار حذف شد. تا کنون ، بار ها کار گوگل برای این دست قضایا ، به دادگاه کشیده شده است.

راه جدید برای تکمیل حذف پیشنهادات خودکار توهین آمیز گوگل

درباره iranseosite

محمد دانیالی هستم سال های بسیاری است سابقه وبمستری و بازاریابی دارم.به صورت تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت دارم و پروژه های بسیاری را به نتیجه رساندم.

یک مطلب مهم

سئو و بی طرفی در اینترنت

چرا بی طرفی نت برای سئو و وب سایت های بازاریابی اهمیت دارد؟

اخیرا بی طرفی نت موضوع بسیار مهمی شده است. خواه تایید شود یا نه، نت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *