آموزش سئو

۵ مهارت ضروری لینک بیلدینگ در سئو

آموزش سئو 4

4 Comments

  1. سلام دوست عزیز وقتی ک میگید بک لینک بدید و بگیرید و لینک به همه جا به اشتراک بزارید منم لینکمو گزاشتم اینجا تا ببینم حرفی ک میزنید واقعا تاثیر داره یا واسه دلخوشی ماست!
    1. سلام ممنون بابت توجه شما اما توجه داشته باشید این مدیران سایت هستند که تصمیم میگیرند تبادل یک طرفه داشته باشند یا یک طرفه و این را هم در نظر بگیرید که سئو کارها تمایل دارند یک باشد تا سود بیشتری ببرند .شما هم سعی کنید به جای دنبال دلخوشی بودن تلاش خودتون رو برای گرفتن لینک های با ارزش بیشتر کنید .موفق باشید.
  2. آقا مطلب جالبی بود. خیلی ممنونم فقط یه سوال: چطور میتونم تشخیص بدم که کدام عبارت کلیدی برای سایت من بهتر جواب میده که بحث سئو را بر روی آن متمرکز کنم؟
    1. تشکر از نظر شما -برای سئو اول باید هدف گذاری کرد در مورد سوال شما اول کلمات کلیدی مرتبط به فعالیت خود را پیدا کنید (بهتر است از سئو کار استفاده شود ) و محتوای مناسب تولید کنید.لینک بیلدینگ شما هم متناسب با کلمه کلیدی خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>